Masz pomysł na własny biznes i szukasz środków na rozpoczęcie działalności? Chcesz rozwinąć prowadzoną przez Ciebie firmę? Dowiedz się, jakie możliwości otwierają przed Tobą Fundusze Europejskie!

Już 13 marca 2018 r. w Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych po raz kolejny pojawią się eksperci Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W godzinach od 9:00 do 14:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej na lata 2018-2020 oraz uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkanie organizowane jest we współpracy Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych wraz z Głównym Punktem Funduszy Europejskich w Katowicach.

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich działają w całej Polsce, w różnych miejscowościach. Wstęp na spotkania jest bezpłatny oraz dostępny dla wszystkich zainteresowanych dotacjami z Unii Europejskiej.

Osoby zainteresowane zapraszamy również na oficjalną stronę poświęconą tematyce funduszy europejskich.