Centrum Integracji Społecznej ogłasza nabór na warsztaty administracyjno-biurowe!

Jeśli praca w biurze to Twoje marzenie, to mamy propozycję dla Ciebie! Chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie, zapraszamy na warsztaty ”pracownik administracyjno-biurowy” organizowane w ramach Centrum Integracji Społecznej.
Idea warsztatów skupia się na jak najlepszym przygotowaniu uczestników do wykonywania pracy w zawodzie. Program warsztatów przewiduje zajęcia teoretyczne oraz warsztaty praktyczne. Uczestnik warsztatów po jego ukończeniu będzie dysponował wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do prawidłowego wykonywania obowiązków związanych z obsługą administracyjną w różnego typu biurach, sekretariatach firm prywatnych czy instytucji państwowych. Pozna techniki i sposoby prawidłowej organizacji swojego stanowiska pracy oraz biura, zgłębi informacje z zakresu etyki zawodu, będzie posługiwać się urządzeniami biurowymi, a także uzyska wiadomości z zakresu prawa administracyjnego i prawa pracy.

Rekrutacja trwa do 28 lutego 2018 r., zgłoś się już teraz!!! Nie czekaj!!! Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z biurem CIS, znajdującym się w siedzibie Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych na os. Sikorskiego 52 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00, telefonicznie pod numerem 32 43 55 111 lub mailowo pod adresem cis@cop.zory.pl